Biuro

OKRĘG POLSKIEGO ZWIĄZKU WĘDKARSKIEGO W NOWYM SĄCZU 

ul. Inwalidów Wojennych 14,  33-300 NOWY SĄCZ

NIP 734-10-25-097    REGON 490580348

Tel. +48 18 441 42 40

Fax +48 18 441 23 93

e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  • Dyrektor: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
  •  Sport i ochrona wód: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
  • Sekretariat:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Spec. ds. organizacyjnych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                         
  • Główny księgowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                                                                                      

      

 

 UWAGA!!!

Prosimy nie przelewać środków za zezwolenie na rok 2019 za pośrednictwem konta bankowego. Połowu można dokonywać jedynie na podstawie zezwolenia wykupionego za pośrednictwem www.zezwolenia.pzwns.info.pl. Osoby dokonujące połowu ryb na podstawie przelewu bankowego będą traktowane jak dokonujące połowu BEZ ZEZWOLENIA